Дискусія «Які ще «окремі райони» України можуть вимагати «особливого статусу»?»

У четвер, 26 лютого 2015 р., з 16:00 по 18:00 у Чернівцях у конференц-залі бізнес-центру «Інтер-Сіті» (вул. Шевченка, 28) відбудеться відкрита дискусія «Які ще «окремі райони» України можуть вимагати «особливого статусу»?» Організатор: Інститут західно-українських студій за підтримки Міжнародної неурядової організації «Initiative pro Mitteleuropa».

«Згідно «мінських домовленостей» Україна зобов'язалася надати «окремим районам» Донецької та Луганської областей «особливий статус»: право мати «народну міліцію», впливати на призначення прокурорів та суддів тощо. Якщо це буде втілено в життя — чи не спрацює в Україні «принцип доміно», коли «особливого статусу» почнуть вимагати «окремі райони» в інших регіонах України? Це питання надзвичайно важливе для місць компактного проживання національних меншин (угорців, румунів), які вже неодноразово заявляли про необхідність створення національно-культурних автономій».

До відкритої дискусії на цю актуальну тему запрошені політологи та громадські діячі з Чернівців, Одеси, Ужгорода та Львова. Вхід вільний.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте