Дискусія «Які ще «окремі райони» України можуть вимагати «особливого статусу»?»

У суботу, 28 березня 2015 р., з 13:00 по 15:00 в Ужгороді у прес-центрі «Нове Закарпаття» (вул. Перемоги (Капушанська), 106/А) відбудеться відкрита дискусія «Які ще «окремі райони» України можуть вимагати «особливого статусу»?» Організатор: Інститут західно-українських студій за підтримки Міжнародної неурядової організації «Initiative pro Mitteleuropa».

«Згідно «мінських домовленостей» Україна зобов'язалася надати «окремим районам» Донецької та Луганської областей «особливий статус»: право мати «народну міліцію», впливати на призначення прокурорів та суддів тощо. Якщо це буде втілено в життя — чи не спрацює в Україні «принцип доміно», коли «особливого статусу» почнуть вимагати «окремі райони» в інших регіонах України? Це питання надзвичайно важливе для місць компактного проживання національних меншин (угорців, румунів), які вже неодноразово заявляли про необхідність створення національно-культурних автономій. В Закарпатській області ситуація ще чи не найскладніша в Україні — додається «русинський фактор»».

До відкритої дискусії на цю актуальну тему запрошені політологи, журналісти, політики та громадські діячі з Ужгорода, Мукачева, Чернівців, Львова та Одеси. Вхід вільний.

1 коментар

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте